Znajdź obóz dla siebie
Rezerwuj on-line lub telefonicznie
61 850 10 85 578 901 921

od 0.00 zł

Kierunek: /
Transport:

  • Program
  • Terminy i rezerwacje
  • Mapa
Chorwacja to najpopularniejszy kierunek wakacyjny – nie bez powodu! Wyjedź z nami na obóz do Makarskiej i zobacz na własne oczy widoki, które przyciągają podróżników z całego świata, zobacz Dubrovnik oraz przepiękne wodospady KRKA, odpocznij w Makarskiej i baw się świetnie w Fun Park Mirnovec. Czego chcieć więcej, pakuj się i ruszaj w drogę.

ZAKWATEROWANIE:
Vila Prpolino - to obiekt położony w centrum tętniącej życiem Makarskiej, zakwaterowanie w pokojach 3-5 osobowych z łazienką, w każdym pokoju klimatyzacja za FREE!!! Vila w całości przeznaczona dla naszej grupy.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu, lunch w formie jednodaniowego ciepłego dania oraz ciepła kolacja (zupa, danie główne, sałatka, deser) serwowane do stolików. Do lunchu i kolacji woda. Posiłki serwowane są w restauracji hotelu Palma.
Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu
Ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant w dniu wyjazdu

PROGRAM:
DZIEŃ 1
- wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry
DZIEŃ 2
- przyjazd do hotelu ok. godz 11.00, powitanie obozowiczów, przedstawienie programu chillowania i wycieczek fakultatywnych,
- walk around czyli runda po okolicy, zakwaterowanie, kolacja,
- WIELKA INTEGRACJA obozowiczów
DZIEŃ 3-8
- Dubrovnik - zwiedzanie miasta białych marmurów, sławnej ,,Perły Adriatyku”. To jedna z najlepiej zachowanych twierdz kupieckich średniowiecza. Do dnia dzisiejszego jest skansenem architektury, który został wpisany na listę zabytków UNESCO. Zobaczycie m.in.: Stare Miasto z klasztorem Franciszkanów, Wielka Studnia Onofria, mury obronne, Bramę św. Wawrzyńca oraz Bramę Pile, spacer promenadą nadmorską.
- Fun Park Mirnovec - największy, chorwacki Park Rozrywki w miasteczku Biograd. Zabwa w jednej ze stref tematycznych: Kosmos, Miasto Piratów, Dziki Zachód. Super atrakcja - Atlantyda, która wznsi się na wsokość 20 metrów i z dużą predkościa wpada do wody i ochlapuje osoby siedzące w wagonikach. Ponadto rollercoaster, diabelski młyn, spinning coaster, każdy znajdzie coś dla siebie
- Trogir + Wodospady Krka – to malownicze miasteczko, którego stare miasto wpisane jest na listę UNESCO. Podczas spaceru zobaczycie m.in. Pałac Hipiko, Bramę Lądową czy Katedrę św. Wawrzyńca. Następnie udasz się na spacer do Parku Narodowego „KRKA”, słynącego z pięknych kaskadowo ułożonych wodospadów.
- opalanie się w promieniach ciepłego chorwackiego słońca
- kąpiele w lazurowym Morzu Adriatyckim
- rozgrywki sportowe (m.in. siatkówka plażowa)
- obozowe animacje na plaży
- spacery po Makarskiej - cudowne uliczki, liczne kościółki, malowniczy port
- gra terenowa z dreszczykiem
- wielka bitwa balonowa :)
- możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, Rafting na rzece Cetina, Trogir+Wodospady Krka
DZIEŃ 9
- śniadanie + lunch pakiet na drogę powrotną, wykwaterowanie, rejs wzdłuż wybrzeża, ostatnie zakupy, wyjazd w kierunku Polski ok. godz. 20.00, nocny przejazd przez Słowenię, Austrię, Słowację
DZIEŃ 10
- przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy.

TRANSPORT:
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

FAKULTETY:
- RAFTING NA RZECE CETINA – niezapomniana przygoda na jednej z najpiękniejszych rzek Chorwacji! Rafting podniesie Ci adrenalinę odpowiednio wysoko a potem opowieściom nie będzie końca. Spływ nie wymaga wcześniejszego przygotowania, uczestnicy mają kaski, kapoki. Nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony skiper. Z własnego wyposażenia potrzebne są buty do wody. Konieczna zgoda rodziców. 141 PLN Możliwość zakupu na obozie - cena: 40 EUR
- SKYWALK BIOKOVO - znajduje się na przełęczy Ravna Vlaška 1228 m n.p.m. Przeszklony taras w kształcie podkowy wystaje 12 metrów znad krawędzi klifu. Z tarasu zrobicie sobie super fotki na instagrama z widokiem na Makarską. Wstęp do parku Biokovo dodatkowo płatny 5 EUR.
Możliwość zakupu na obozie - cena: 25 EUR

INFORMACJE DODATKOWE:
- obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR (zbierana na miejscu)
- obowiązkowa taksa klimatyczna - 5 EUR/os poniżej 18 lat, 10 EUR/os. powyżej 18 lat (płatna na miejscu)
- obowiązkowa dopłata programowa - 150 EUR (płatna na miejscu, nie podlega rozliczeniu, obejmuje wszystkie wycieczki programowe)

Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,8 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 os. Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna.
TerminyDostępnośćCenaPromocjaTrasaRezerwacja


Cena zawiera
- Zakwaterowanie i wyżywienie,
- Program,
- Opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia UNIQA „Kontynenty”
Cena nie zawiera
- Dopłat transportowych,
- Dopłaty programowej i taksy klimatycznej (szczegóły: informacje dodatkowe),
- Wycieczek fakultatywnych,
- Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
- Posiłków tranzytowych,
- Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.)
- Składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).
Makarska, Chorwacja


Uderzenie lata 2024

Juz wkrótce najlepsze obozy zagraniczne! Kto pierwszy?

Dowiedz się więcej!